justitiase.hu

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Versenyeredmények III. Sajó kupa meghívásos karate verseny - Szirmabesenyő, 2017. február 4.

III. Sajó kupa meghívásos karate verseny - Szirmabesenyő, 2017. február 4.

E-mail Nyomtatás PDF

III. Sajó kupa meghívásos karate verseny

Szirmabesenyő, 2017. február 4.

 

Eredmények:

Központi edzőterem – Miskolc, Toldi utca

6-7 éves lány shiko dachi Szabó Dóra 2. helyezett

6-7 éves lány shiko dachi Molnár Fruzsina 3. helyezett

6-7 éves fiú shiko dachi Svercsók Zsombor 1. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Nagy Zsombor 2. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Pápai-Parisz Péter 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Dávid Kitti 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Svercsók Diána 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Elekes Máté 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kollár Botond 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kovács Zovát 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Dányi Gábor 3. helyezett

11-12 éves lány kata 5-2. kyu Görgényi Laura 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Suszterics Gergő 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Zádor Tamás 2. helyezett

13-14 éves lány kata 5-2. kyu Nagy Gréta 1. helyezett

13-14 éves fiú kata 9-6. kyu Somodi Levente 1. helyezett

13-14 éves fiú kata 5-2. kyu Juhász-Léhi Hunor 2. helyezett

Felnőtt férfi kata nyílt Rechnitzer László 3. helyezett

Senior női kata 5. kyu-dan Bátfai Borbála 1. helyezett

9-10 éves fiú kumite 9-6. kyu -35 kg Elekes Máté 1. helyezett

11-12 éves fiú kumite 9-6. kyu +35 kg Suszterics Gergő 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Juhász-Léhi Hunor 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Kerchner Dániel 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Mágori Zsombor 2. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Mágori Zsombor 2. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Somodi Levente 3. helyezett

15-16 éves fiú kumite +45 kg Bana Bálint 3. helyezett

 

Shinto dojo – Miskolc, Győri kapu

6-7 éves fiú shiko dachi Margitay Zsombor 2. helyezett

6-7 éves fiú shiko dachi Burger Dávid 3. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Boholy Hunor 1. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Héthársi Ábel 2. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Kovács András 3. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Varga Ágoston 3. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Galambos Anna 1. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Béres Noémi 3. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Kiss Gabriella 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Zuscsák Dániel 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Guba Levente 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Nagy-Eszlári Axel 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Balogh Dorián 1. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Uglyai Csenge 3. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Kiss Nikolett 3. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Galambos Dávid 1. helyezett

13-14 éves lány kata 9-6. kyu Hubi Evelin 1. helyezett

13-14 éves lány kata 9-6. kyu Barta Dóra 2. helyezett

Senior női kata 9-6. kyu Kissné Berta Enikő 3. helyezett

 

Debreceni csoport

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Baló-Jóna Nóra 2. helyezett

10-11 éves fiú kata 5-2. kyu Harangozó Ákos 1. helyezett

10-11 éves fiú kata 5-2. kyu Baló-Jóna Balázs 2. helyezett

15-16 éves fiú kata 5-2. kyu Szabó Imre 3. helyezett

Felnőtt női kata nyílt Csontos Flóra 1. helyezett

Felnőtt férfi kata nyílt Horváth Csaba 2. helyezett

 

Tiszaújvárosi csoport

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Besenyei Sára 1. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Kurucz Hanna 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Gyürky Eszter 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Grenczel Áron 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kósa Áron 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Tóth Imre 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Túróczi Roland 3. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Magasi Lili 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Besenyei Martin 2. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Gyürky Szabolcs 3. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Magasi Zoltán 3. helyezett

13-14 éves fiú kata 9-6. kyu Kósa Ádám 2. helyezett

15-16 éves lány kata 9-6. kyu Erdei Ágnes 3. helyezett

 

You are here: Versenyeredmények III. Sajó kupa meghívásos karate verseny - Szirmabesenyő, 2017. február 4.