A III. Sajó kupa sikerei

Nyomtatás

2017. február 4-én Kántor József vezérletével bonyolították le Szirmabesenyőben a Szinyei Merse Pál Általános Iskola tornatermében a III. Sajó kupa meghívásos karate versenyt, ahol egyesületünk több mint 60 indulóval képviseltette magát, akik valamennyi dojónkból érkeztek. Edzőként Sensei Vincze Angéla, Sensei Pálinkás András, Sensei Kis Virág, Sensei Oláh Sándor, Sensei Barta Péter és Sensei Gáspár Zsófia segítették a karatékák részvételét a megmérettetésen, ahol Shihan Mészáros János is tiszteletét tette.

A meghívásos versenyen valamennyi induló versenyzőnk éremmel térhetett haza és többségében győztes mérkőzéseket tudhattak a hátuk mögött. Az egyesületünk a verseny támogatásáért egy serleget kapott, melyet Sensei Pálinkás András elnökünk vett át.

Eredmények:

Központi edzőterem – Miskolc, Toldi utca

6-7 éves lány shiko dachi Szabó Dóra 2. helyezett

6-7 éves lány shiko dachi Molnár Fruzsina 3. helyezett

6-7 éves fiú shiko dachi Svercsók Zsombor 1. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Nagy Zsombor 2. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Pápai-Parisz Péter 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Dávid Kitti 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Svercsók Diána 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Elekes Máté 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kollár Botond 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kovács Zovát 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Dányi Gábor 3. helyezett

11-12 éves lány kata 5-2. kyu Görgényi Laura 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Suszterics Gergő 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Zádor Tamás 2. helyezett

13-14 éves lány kata 5-2. kyu Nagy Gréta 1. helyezett

13-14 éves fiú kata 9-6. kyu Somodi Levente 1. helyezett

13-14 éves fiú kata 5-2. kyu Juhász-Léhi Hunor 2. helyezett

Felnőtt férfi kata nyílt Rechnitzer László 3. helyezett

Senior női kata 5. kyu-dan Bátfai Borbála 1. helyezett

9-10 éves fiú kumite 9-6. kyu -35 kg Elekes Máté 1. helyezett

11-12 éves fiú kumite 9-6. kyu +35 kg Suszterics Gergő 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Juhász-Léhi Hunor 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Kerchner Dániel 1. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Mágori Zsombor 2. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Mágori Zsombor 2. helyezett

13-14 éves fiú kumite +45 kg Somodi Levente 3. helyezett

15-16 éves fiú kumite +45 kg Bana Bálint 3. helyezett

Shinto dojo – Miskolc, Győri kapu

6-7 éves fiú shiko dachi Margitay Zsombor 2. helyezett

6-7 éves fiú shiko dachi Burger Dávid 3. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Boholy Hunor 1. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Héthársi Ábel 2. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Kovács András 3. helyezett

5-6 éves fiú kata 9-6. kyu Varga Ágoston 3. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Galambos Anna 1. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Béres Noémi 3. helyezett

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Kiss Gabriella 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Zuscsák Dániel 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Guba Levente 3. helyezett

7-8 éves fiú kata 9-6. kyu Nagy-Eszlári Axel 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Balogh Dorián 1. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Uglyai Csenge 3. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Kiss Nikolett 3. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Galambos Dávid 1. helyezett

13-14 éves lány kata 9-6. kyu Hubi Evelin 1. helyezett

13-14 éves lány kata 9-6. kyu Barta Dóra 2. helyezett

Senior női kata 9-6. kyu Kissné Berta Enikő 3. helyezett


Debreceni csoport

7-8 éves lány kata 9-6. kyu Baló-Jóna Nóra 2. helyezett

10-11 éves fiú kata 5-2. kyu Harangozó Ákos 1. helyezett

10-11 éves fiú kata 5-2. kyu Baló-Jóna Balázs 2. helyezett

15-16 éves fiú kata 5-2. kyu Szabó Imre 3. helyezett

Felnőtt női kata nyílt Csontos Flóra 1. helyezett

Felnőtt férfi kata nyílt Horváth Csaba 2. helyezett


Tiszaújvárosi csoport

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Besenyei Sára 1. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Kurucz Hanna 2. helyezett

9-10 éves lány kata 9-6. kyu Gyürky Eszter 3. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Grenczel Áron 1. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Kósa Áron 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Tóth Imre 2. helyezett

9-10 éves fiú kata 9-6. kyu Túróczi Roland 3. helyezett

11-12 éves lány kata 9-6. kyu Magasi Lili 1. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Besenyei Martin 2. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Gyürky Szabolcs 3. helyezett

11-12 éves fiú kata 9-6. kyu Magasi Zoltán 3. helyezett

13-14 éves fiú kata 9-6. kyu Kósa Ádám 2. helyezett

15-16 éves lány kata 9-6. kyu Erdei Ágnes 3. helyezett